Ο κινηματογράφος σε Forum...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ο κινηματογράφος σε Forum...

Cinema...and others...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski)

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
parisk27
Admin
Admin
parisk27


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 35
Localisation : Ηλιούπολη
Registration date : 16/05/2007

Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Pirates Of The Caribbean 3: At World's End   Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) EmptyΠεμ Μάης 24, 2007 7:33 pm

O Will και η Elizabeth συνεργάζονται με τον Captain Barbossa για να ελευθερώσουν τον Captain Jack Sparrow από την παγίδα του Davy Jones. Την ίδια στιγμή, ο Davy Jones με τον Ιπτάμενο Ολλανδό ταξιδεύει στη Σιγκαπούρη για να αντιμετωπίσει τον κινέζο Πειρατή Sao Feng.








Trailer:ΕΔΩ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την parisk27 στις Κυρ Σεπ 21, 2008 11:45 am, 6 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cinema.forumgreek.com
parisk27
Admin
Admin
parisk27


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 35
Localisation : Ηλιούπολη
Registration date : 16/05/2007

Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski)   Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) EmptyΚυρ Μάης 27, 2007 3:53 pm

Λοιπον ειδα την ταινια χτες βραδυ...
Πρωτα απ'ολα οποιος παει να δει την ταινια να μην περιμενει να δει
την καλυτερη ταινια της τριλογιας επειδη ετσι την πατησαμε εγω με τους φιλους μου!
Η ταινια για να σας πω την αληθεια ηταν πολυ μετρια προς κακια! pale
Αν και οι 2 προηγουμενες τις λατρεψα αυτην εδω (σχεδον)την σιχαθηκα...
Πολυ Hollywood αυτη εδω...
Ξερω οτι καποιοι ή μάλλον καποιες θα με κραξετε αλλα ολοι οι ηθοποιοι ηταν εξαιρετικοι εκτος
απο τον Orlando Bloom.Αυτος ο ηθοποιος δεν εχει ταλεντο στην ηθοποιία αλλα εχει
εξαιρετικο ταλεντο να αρεσει στα κοριτσακια...Ειναι ενας απο τους πολλους σταρ του
Hollywood που εχουν πιασει το νοημα του αληθινου ηθοποιου μπροστα σε μια καμερα!
Ενταξει δεν ειναι ο χειροτερος αλλα δεν ειναι ουτε καν μετριος...
Τελος παντων μην ξεφευγουμε απο το θεμα της ταινιας...
Η ταινια λοιπον αυτην δεν ηταν αυτη που περιμεναμε και ηταν πολυ hollywood...
δηλαδη η ταινια αυτη εγινε μονο και μονο για να κλεισει η τριλογια με τρομερα εσοδα...
Εκτος απο την μετριοτητα της ταινιας θα μπορουσα να πω πως ειχε εξαιρετικα εφε!
Ηταν το μονο θετικο μεσα σε ολη την ταινια(οκ και το 2ο θετικο ειναι η Keira) και γι'αυτον
και μονο τον λογο αξιζε να παει κανεις να το δει στο σινεμα αλλα και παλι
τσαμπα τα 7,50€...!!!
Ειχαν τις δυνατοτητες,πιστευω,να κανουν μια εξαιρετικη ταινια οπως ηταν και 2
προηγουμενες ταινιες της σειρας με τρομερο γελιο,ωραιο σεναριο κτλ που δεν σε αφηνε να βαρεθεις καθολου..
.αλλα δυστηχως δεν προσπαθησαν,φαινετε,να το πετυχουν...
Επισης ηταν και παρα πολυ μεγαλη ταινια...Δηλαδη μπηκαμε 6.15 στην αιθουσα και βγηκαμε 9.20 περιπου...
Τελος παντων...γουστα ειναι αυτα και πολλοι θα μου πουν οτι και αυτη ηταν μια καλη ταινια...
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cinema.forumgreek.com
george23

george23


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 35
Localisation : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 24/05/2007

Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski)   Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) EmptyΚυρ Μάης 27, 2007 4:25 pm

Κρίμα!!! γιατί κι εγώ περίμενα να είναι καλή. Απογοητεύτηκα τώρα. Μου τη σπάει πολύ όταν στις τριλογίες η τρίτη ταινία είναι και η χειρότερη( βλεπε Βlade trinity). Tελος πάντων.. τι να κάνουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
parisk27
Admin
Admin
parisk27


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 35
Localisation : Ηλιούπολη
Registration date : 16/05/2007

Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski)   Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski) EmptyΚυρ Μάης 27, 2007 4:44 pm

Παλι καλα που το ξερεις απο τωρα!!!Επειδη εγω πηγα με τοση χαρα επειδη νομιζα οτι θα γελασω τρομερα και θα περασω ενα ωραιο 3ωρο που οταν βγηκα με ειχε πιασει καταθληψη! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cinema.forumgreek.com
 
Pirates Of The Caribbean 3: At World's End (Gore Verbinski)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ο κινηματογράφος σε Forum... :: Ταινίες :: Περιπέτειες-
Μετάβαση σε: