Ο κινηματογράφος σε Forum...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ο κινηματογράφος σε Forum...

Cinema...and others...
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 3 Φεστιβαλ κιολας...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
parisk27
Admin
Admin
parisk27


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ηλικία : 35
Localisation : Ηλιούπολη
Registration date : 16/05/2007

3 Φεστιβαλ κιολας... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 3 Φεστιβαλ κιολας...   3 Φεστιβαλ κιολας... EmptyΠεμ Μάης 24, 2007 7:20 pm

Πριν απο 1 μηνα περιπου εγινε και το τριτο φεστιβαλ στο Γκαζι...Φετος ηταν ενα μεγαλο event που εφερε πολυ κοσμο...Πολλες συμμετοχες απ'ολο τον κοσμο(Brazil,France,Germany,Japan,Greece....)και ειχε και πολλυ κοσμο που πηγε να δει τα βιντεακια...Φετος υπηρχαν τοσα πολλα που υπηρχαν και πολλα που δεν μου αρεσαν...Στο 1ο & στο 2ο φεστιβαλ ειχα παρει μερος και εγω με 2 βιντεακια...το πρωτο ηταν μια παρωδια μεξικανικης σειρας η οποια ειχε καλη απηχηση...και την δευτερη χρονια ειχα παρει μερος με ενα βιντεο κλιπ αλλα δυστυχος δεν μπορουσα να παω στο φεστιβαλ αρα δεν μπορεσα να δω πως πηγε.Οποτε αν δει κανεις απο την MULTITRAB αυτο το post και θυμαται πιο βιντεακι ηταν ας μου πει πως τα πηγε...!!!
Λοιπον σας αφηνω το site ΕΔΩ του φεστιβαλ για να παρετε μια ιδεα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://cinema.forumgreek.com
 
3 Φεστιβαλ κιολας...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ο κινηματογράφος σε Forum... :: Φεστιβάλ :: Athens Video Art Festival-
Μετάβαση σε: